TUŞELER
ÜRÜN ADI
KİMYASAL YAPISI
GÖRÜNÜŞ
FİLM SERTLİĞİ
KARAKTERİSTİK ÖZELLİĞİ
CK 132
 Solvent Bazlı Tuşe
 Şeffaf Sıvı
 Çok Yumuşak

CK 132 deriye kaygan ve tabii bir tutum verir. Solvent laklarla kombine edilir. Derinin çizilme ve sürtme haslıklarını artırır.

CK 133
 Solvent Bazlı Silikon Tuşe
 Açık Sarı Sıvı
 Çok Yumuşak

CK 133 solvent bazlı nitrosellüloz lak sistemlerinde her türlü giysilik, döşemelik ve ayakkabılık deri tiplerine uygulanabilir. Az yağlı bir tutum verir.

CK 134
 Solvent Bazlı Silikon Tuşe
 Berrak Sıvı
 Çok Yumuşak

CK 134 solvent bazlı nitrosellüloz lak sistemlerinde her türlü giysilik, döşemelik ve ayakkabılık deri tiplerine uygulanabilir. Deriye yağlı, kaygan bir tutum, doğal bir yumuşaklık verir. Yaş ve kuru sürtme testlerine iyi cevap verir.

CK 135
 Solvent Bazlı Silikon Tuşe
 Berrak Sıvı
 Çok Yumuşak

CK 135 deriye kendine özgü hafif nemli bir tutum kazandırır. Ütülemeyi, yapıştırıcılara ve kazınmaya karşı direnci iyileştirir. Sellülozik laklara uygundur.

CK 203
 Silikon Tuşe
  Sütümsü Sıvı
 Çok Yumuşak

CK 203 özellikle parlak bitim istenen finisajlarda hidrolak ve su bazlı poliüretan lak katında deriye kaygan bir tutum veren tuşe malzemesidir.

CK 204
 Silikon ve Yağlı Tuşe
 Sütümsü Sıvı
 Yumuşak

CK 204 deriye çok doğal bir tutum, pürüzsüz bir yüzey, dolgunluk hissi ve yumuşaklık sağlar. Her türlü su bazlı nitrosellüloz lak ile birlikte kullanılabilir.

CK 205
 Yağlı Silikon Tuşe
 Sütümsü Sıvı  Çok Yumuşak

CK  205 su bazlı finisaj karışımlarında kullanılabilen yumuşak ve yağlı tutum istenen deri tipleri için geliştirilmiş bir tuşe maddesidir.

CK 206
 Modifiye Silikon ve Yağlı Tuşe  Sütümsü Sıvı
 Çok Yumuşak

CK 206 deriye çok hoş, pürüzsüz, ipeğimsi kaygan bir tutum verir. Sulu sistem laklarla birlikte kullanılarak deriye çok iyi sürtünme ve çizilme haslığı kazandırır ve derinin preslenebilme özelliğini artırır.

CK 207
 Silikon Tuşe
 Sütümsü Sıvı
 Çok Yumuşak

CK  207 su bazlı bir silikon emülsiyonudur. Her tip su bazlı finisaj karışımlarında ve doğal, yumuşak ve hafif yağlı tutum istenen deri tiplerinde kullanıma uygundur. CK serisi diğer su bazlı tuşelerle birlikte kullanılabilir.

CK 208
 Silikon Tuşe
 Sütümsü Sıvı
 Çok Yumuşak

CK  208 kendine has hoş, dolgun ve yağlı-kaygan tutum verir. Su bazlı nitrosellüloz laklarla tek başına veya diğer CK serisi tuşelerle kombine edilerek kullanılabilir. Sürtünme testlerinde ve preslemede  yüksek performans alınmasını sağlar.