HAKKIMIZDA

Cihan Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1983 yılında deri sektörüne kimyasallar üretmek amacıyla bir aile şirketi olarak kuruldu. 1990 yılında Tuzla'da 10000 m2'lik yeni fabrikasına taşındı. Bu alan içinde kurulu fabrikada en son üretim teknolojilerini takip ederek bütün üretimini kendisi gerçekleşleştiren şirketimiz; deri kimya sektörünün her türlü ihtiyacına cevap verebilecek çeşitlilikte ve yüksek kalitede, avrupa standartlarını göz önünde bulundurarak geniş kapasitede üretim yapmaktadır. Yurt dışı ve yurt içi fuarlarına katılarak dünya çapında bilinir bir firma haline gelmiştir. Kurulduğu günden beri, deri sektörüne kaliteli ve günün ihtiyaçlarına cevap veren ürünler üretmenin kıvancını duymaktadır.

Geniş ürün yelpazesinin yanında sürekli kendisini yenileyen Ar-Ge çalışmalarına dünya standartlarının üzerinde kaynak ayıran Cihan Kimya, birçok ülkeye yaptığı kaliteli ürün ihracıyla Türk Malı imajına olumlu katkılar sağlamaktadır.

Uluslararası kalite sertifikalarıyla birlikte kendisini sürekli yenileyip çağın şartlarına adapte olan ve kurumsal yapısını gün geçtikçe tamamlayan Cihan Kimya deri kimyasalları konusunda öncülük yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İlkesi

Ürün gamındaki tüm ürünlerin kalitesi ve sürekliliğiyle başlayan müşteri memnunuyetini saglamaktır.

Hedefi

Gelişen deri kimyasalları teknolojilerinde öncü firma olmaktır.